Triatlon jeklenih, Bohinj

Seznam prijavljenih posameznikov

Razvrsti po

Št. prijave Datum prijave Ime Priimek Društvo ali klub, sponzor Kategorija Štartna št.
1 06.03.2022 ZALA VREčKO NIMAM  ČLANICE /
2 06.03.2022 ANDREJ PIVK CARBONOLOGY SPORT  MOŠKI 6 /
3 06.03.2022 DAMJAN SODNIK   ČLANI 3 /
4 07.03.2022 SIMON JAN TOSIDOS  MOŠKI 6 /
5 07.03.2022 DAMJAN BASTIČ WIDEX SLO TEAM  MOŠKI 5 /
6 07.03.2022 SERGEJ ŠOŠTAR NOGOMETNA ZVEZA SLOVENIJA  MOŠKI 5 /
7 07.03.2022 MATIC SMOLKOVIč NEOLAB D.O.O.  MOŠKI 4 /
8 09.03.2022 JURE ZMRZLIKAR PUSTOLOVEC RAJD  MOŠKI 2 /
9 09.03.2022 BOšTJAN URBANIJA MORAVčE  MOŠKI SUP /
10 15.03.2022 DIEGO KELEBUDA KLUB BORILNIH VEščIN BUDO  MOŠKI 4 /
11 15.03.2022 BOJAN KEMPERL TK TRISPORT KAMNIK  MOŠKI 8 /
12 21.03.2022 JANEZ URšIč KOLOKA  VETERANI 1 /
13 22.03.2022 IZTOK ARBAJTER TK TRISPORT KAMNIK  VETERANI 3 /
14 24.03.2022 ANDREJ MEžNARčIč ŠD TRENERT  VETERANI 1 /
16 24.03.2022 ALJAZ NARAKS   MOŠKI 4 /
17 27.03.2022 BOJAN CERAR ŠD TITUS  MOŠKI 6 /
18 27.03.2022 MATEJ REPINC HOKEJSKO DRUŠTVO BOHINJ  MOŠKI 2 /
20 29.03.2022 DUšAN ROZMAN BAM.BI  MOŠKI 8 /
22 30.03.2022 MARTIN ČUčIč DEš FLEš  MOŠKI SUP /
23 31.03.2022 TILEN VRHUNC TK GORENJSKA  ČLANI 3 /
24 01.04.2022 TOMAZ ZEN   MOŠKI 2 /
26 03.04.2022 FRENK VALANT AVTOMEHANIKA VALANT  MOŠKI 8 /
27 03.04.2022 JURE ČADEž   MOŠKI 5 /
28 04.04.2022 BOšTJAN FERBEžAR POLET  MOŠKI SUP /
29 07.04.2022 PRIMOž MEH KEPIčI  VETERANI 2 /
30 05.04.2022 TOMI ISKRA KKK BOHINJ  MOŠKI 6 /
31 10.04.2022 GORAZD KONC KD BRDA DOBROVO  MOŠKI SUP /
32 12.04.2022 KLEMEN UDOVIč INTERSPORT SLOVENIJA  MOŠKI 5 /
33 12.04.2022 VIKTOR EKART TK TRISPORT KAMNIK  MOŠKI 8 /
34 13.04.2022 LUKA TAVčAR KKK BOHINJ  MOŠKI 2 /
35 14.04.2022 GREGA ČESEN TK GORENJSKA  VETERANI 1 /
36 14.04.2022 LUKA ŠTRUBELJ   VETERANI 1 /
37 14.04.2022 PRIMOž ROBINIK WIDEX  VETERANI 2 /
38 15.04.2022 MARKO HREN TRISPORT  VETERANI 4 /
39 18.04.2022 ROBERT TKALEC TK FUžINAR RAVNE  VETERANI 2 /
40 19.04.2022 MIRO KREGAR TK TRISPORT KAMNIK   VETERANI 5 /
41 20.04.2022 BOJAN DEBENEC š D PEKLENK  VETERANI 5 /
42 29.04.2022 MLADEN BOROVINŠEK ŠD PULZ  VETERANI 5 /
43 10.05.2022 SABINA VESEL HIVE CARBON  ČLANICE /
44 15.05.2022 EVA DIMC TK šMARNOGORSKA NAVEZA  ČLANICE /
45 31.05.2022 NEJC POTOčNIK   MOŠKI 3 45
46 31.05.2022 ANDREJ ROZMAN   MOŠKI SUP /
48 14.06.2022 BARBARA NOVAK NAVITERRA.SI   ŽENSKE 3 /
49 21.06.2022 TILEN POTOčNIK SATORI FLOATING CENTER  MOŠKI 4 /
50 23.06.2022 JURE čEBAšEK ZUPAN SPORT  MOŠKI 3 /
51 25.06.2022 MANCA MIKELJ KAJAK KANU KLUB BOHINJ  ŽENSKE 1 /
52 26.06.2022 IGOR KALšEK   VETERANI 2 /
54 04.07.2022 MARTIN MLAKAR ŠD TRENERT  MOŠKI 3 /
55 07.07.2022 ANDREJ KOMAN   VETERANI 2 /
56 13.07.2022 MARTIN VAVRIK DUNAJKLUB BRATISLAVA  MOŠKI 6 /
57 14.07.2022 ZUZANA FIEDLEROVA DUNAJKLUB BRATISLAVA  ŽENSKE 3 /
58 15.07.2022 MATJAž BIZJAK 3LIFE  VETERANI 2 /
59 15.07.2022 LUKA PODGORELEC   MOŠKI SUP /
60 16.07.2022 ROK SODIN KK ROGLA  VETERANI 2 /
61 18.07.2022 PETER UPLAZNIK PLESNI KLUB PLESNI MOJSTER  VETERANI 2 /
62 22.07.2022 FERENC CSIMA   MOŠKI 6 /
63 29.07.2022 MATEJ KASTELEC MEDICUS  VETERANI 4 /
64 02.08.2022 MATIC ROMŠAK TK TRISPORT KAMNIK  VETERANI 4 /
65 03.08.2022 ALEš UDOVIč CRAFT - INNOV SLOVENIJA  MOŠKI 4 /
66 04.08.2022 JASMINA PITAMIC VOJSKA   ŽENSKE 2 /
67 05.08.2022 CENE POLAJNAR   VETERANI 2 /
68 08.08.2022 BINE FLAJNIK   ČLANI 1 /
69 10.08.2022 SANDI BIZJAK NIMAM  MOŠKI 4 /
70 11.08.2022 PETER KOŽELJ KD ALPE  MOŠKI 8 /
71 11.08.2022 DAVID VOH KOVINTRADE  VETERANI 1 /
72 11.08.2022 KLEMEN JELIć GRS KRANJ  MOŠKI SUP /
73 15.08.2022 ROBI MIKELJ KKK BOHINJ  MOŠKI 5 /
74 15.08.2022 JANEZ KRALJ KLEPARSTVO KRALJ  MOŠKI 6 69
75 16.08.2022 ROMAN NOSE 1 X BO  MOŠKI 8 /
76 16.08.2022 JAROSLAV KOVACIC ŠPE SLOVENSKA VOJSKA  ČLANI 4 /
77 16.08.2022 METOD HOČEVAR VETERANI 5 /

Natisni natisni  |  Na vrh na vrh